Product #:WWP-25-1006
Mfg. Part #:540-8907WW
Waterway™ 540-8907WW 2.5" x 2" Gray 7 Degree Angled Skimmer with Round Lid for Fiberglass Pool
Waterway
2.5" x 2" Gray 7 Degree Angled Skimmer with Round Lid for Fiberglass Pool
Product #:WWP-25-1006
Mfg. Part #:540-8907WW
EA
Description
Documents
Branch Availability
content loaded
Specifications
- BrandWaterway
- ApplicationPool
- Shipping Dimensions19 x 12 x 20 inch